afsmt

Про нас

ТОВ «АФС Медицинтехнік» засновано у вересні 2013 року, і є дочірньою компанією AFS Medizintechnik GmbH (2009 рік, Гамбург, Німеччина).

З 2016 року ТОВ «АФС Медицинтехнік» отримала статус єдиного офіційного дистриб’ютора компанії Philips Healthcare в Україні. Компанія займається постачанням професійного діагностичного обладнання для всіх типів державних лікувальних закладів та установ, медичних центрів та кабінетів приватного типу.

Вже 10 років клієнти довіряють AFS Medizintechnik та понад століття – Philips Healthcare.

ЗНАК ЯКОСТІ
МОНТАЖ
ДОУКОМПЛЕКТАЦІЯ
СЕРВІСНА ПІДТРИМКА
НАВЧАННЯ
ЛІЗИНГ

Компанія Philips Healthcare міцно займає місце світового лідера в медичній сфері. Завдяки багатому клінічному досвіду і дотримування принципу – центр повсякденної роботи є пацієнт – технічні розробники пропонують інноваційні рішення в галузі охорони здоров’я, які з успіхом втілюються в якісному обладнанні. Завдяки продукції Philips cпівробітники лікувальних закладів проводять процедури з комфортом та без ускладнень для себе і пацієнтів.

«Ніяких рамок. Ніяких обмежень. Завжди є спосіб змінити життя на краще.»

Інновації. Зміни. Співробітництво.  Ось що спонукає фахівців медичних установ працювати з нами, довіряти продукції Philips. Провідні технології, нові стандарти в області надання медичної допомоги, наполегливе прагнення змінити життя на краще. Концепція безперешкодного медичного обслуговування з подоланням перешкод і усуненням труднощів. Це те, що надихає нас. Це головні цінності компанії Philips.

Philips давно зарекомендувала себе як компанія-новатор, чия діяльність спрямована на задоволення потреб клієнтів за допомогою численних «перших в своєму роді» рішень, для об’єднання людей, технологій і відділень для забезпечення безперешкодного медичного обслуговування на протязі всього процесу надання медичної допомоги.

Ми раді бути єдиним авторизованим дистриб’ютором компанії Philips Healthcare в Україні, яка вносить вклад в краще майбутнє шляхом розробки передових інновацій. Щоб забезпечити безперешкодне медичне обслуговування, необхідно продовжувати спільними зусиллями руйнувати бар’єри між відділеннями і фахівцями, створювати передові інновації, усувати перешкоди, що розділяють пацієнтів і медичних працівників, і перетинати кордони, які існують між медичними установами та будинками людей. Тому що сьогодні здоров’я не має кордонів.

Про нас

Наша мета – подолати труднощі, що перешкоджають підвищенню продуктивності і організації безперешкодного медичного обслуговування як для пацієнтів, так і для медичних установ. Незважаючи на те що існує безліч завдань, які потребують вирішення, в число пріоритетних ми включаємо чотири області, в яких можливе впровадження змін:

  • спрощення процесу збору даних і відомостей;
  • поліпшення методів і результатів лікування;
  • максимальне скорочення додаткових та витрат, пов’язаних з системою;
  • забезпечення комфорту для пацієнтів та ефективності роботи для персоналу.

Місія компанії АФС Медицинтехнік:

Бізнес – це, перш за все, люди та стосунки. Наш бізнес приносить не лише дохід, а й задоволення та радість від реальної допомоги людям. Ми працюємо для замовників. У клієнта має бути впевненість у тому, що він правильно вчинив, коли звернувся до нас. Немає нічого дорожчого за репутацію. Порядність. Людство. Ініціатива та ентузіазм. Довіра. Чіткість навіть у дрібницях. Постійний розвиток та рух уперед. Всі ці складові створюють надійний, дружній колектив та компанію, а роботу роблять позитивною та перспективною.

Наші переваги:

  • Індивідуальний підхід до кожного замовника від приватних медичних центрів до найбільших державних лікувальних закладів.
  • Пряме постачання медичного обладнання з Європи.
  • Пропозиція обладнання лише високої якості від провідних світових виробників. Весь асортимент медичного обладнання, який ми пропонуємо, сертифікований в Україні та відповідає всім регламентованим стандартам якості.
  • Комплексний підхід до проектів щодо оснащення медичним обладнанням лікувальних закладів. Ми пропонуємо рішення для здійснення повного циклу медичного обслуговування пацієнтів – від ранньої діагностики та профілактики захворювань до постклінічного амбулаторного спостереження.

Команда професіоналів:

За відгуками наших Замовників, компанія АФС Медіцинтехнік є надійним, компетентним і сумлінним діловим партнером, що має штат кваліфікованих працівників, здатний оперативно і грамотно вирішувати будь-які питання, що виникають при здійсненні поставок складного, комплексного медичного обладнання та надання послуг з його монтажу, введення в експлуатацію та навчання медичного персоналу лікувальних закладів по всій території України

Ми будемо раді можливості розповісти про те, як ми допоможемо перетнути перешкоди, що виникають в сфері медичного обслуговування, і обговорити, яким чином наша компанія та медичне обладнання Philips можуть допомогти вашому медичному закладу досягти більших результатів з комфортом для вас та пацієнтів.