Про нас

ТОВ «АФС Медицинтехнік» засновано у вересні 2013 року, і є дочірньою компанією AFS Medizintechnik GmbH (2009 рік, Гамбург, Німеччина).

З 2016 року ТОВ «АФС Медицинтехнік» отримала статус єдиного офіційного дистриб’ютора компанії Philips Healthcare в Україні. Компанія займається постачанням професійного діагностичного обладнання для всіх типів державних лікувальних закладів та установ, медичних центрів та кабінетів приватного типу.

Вже 10 років клієнти довіряють AFS Medizintechnik та понад століття – Philips Healthcare.

ЗНАК ЯКОСТІ
Ми гарантуємо, що весь наш асортимент обладнання сертифікований і відповідає європейським та українським стандартам.
МОНТАЖ
Купуючи обладнання Philips, Ви отримуєте професійне встановлення, гарантійне обслуговування, яке виконується кваліфікованими інженерами, що мають сертифікати від виробника Philips Healthcare.
ДОУКОМПЛЕКТАЦІЯ
За бажанням Клієнтів, ми здійснюємо не лише продаж, а й доукомплектацію наявного у Вашому закладі обладнання Philips та надаємо офіційну гарантію від заводу-виробника.
СЕРВІСНА ПІДТРИМКА
Клієнти довіряють нам, тому що ми допоможемо виконати діагностику у короткий термін, усунути несправності та у разі необхідності виконати ремонт використовуючи оригінальні запчастини безпосередньо із заводу виробника.
НАВЧАННЯ
Підрозділ Philips Healthcare Education пропонує всебічні навчальні курси і програми, які навчать співробітників оптимальної роботи з обладнанням, підвищать кваліфікацію за медичними дисциплінами і відкриють шлях до неклінічного професійного розвитку.
РОЗСТРОЧКА
Наші клієнти отримують найкращі цінові пропозиції. Ми допоможемо якісно підібрати необхідне обладнання з персональною функціональністю використавши всі встановлені Вами критерії за доступною для Вас вартістю.

Компанія Philips Healthcare міцно займає місце світового лідера в медичній сфері. Завдяки багатому клінічному досвіду і дотримування принципу – центр повсякденної роботи є пацієнт – технічні розробники пропонують інноваційні рішення в галузі охорони здоров’я, які з успіхом втілюються в якісному обладнанні. Завдяки подукції Philips cпівробітники лікувальних закладів проводять процедури з комфортом та без ускладнень для себе і пацієнтів.

«Ніяких рамок. Ніяких обмежень. Завжди є спосіб змінити життя на краще.»

Інновації. Зміни. Співробітництво.  Ось що спонукає фахівців медичних установ працювати з нами, довіряти продукції Philips. Провідні технології, нові стандарти в області надання медичної допомоги, наполегливе прагнення змінити життя на краще. Концепція безперешкодного медичного обслуговування з подоланням перешкод і усуненням труднощів. Це те, що надихає нас. Це головні цінності компанії Philips.

Наша мета – подолати труднощі, що перешкоджають підвищенню продуктивності і організації безперешкодного медичного обслуговування як для пацієнтів, так і для медичних установ. Незважаючи на те що існує безліч завдань, які потребують вирішення, в число пріоритетних ми включаємо чотири області, в яких можливе впровадження змін:

  • спрощення процесу збору даних і відомостей; поліпшення методів і результатів лікування;
  • максимальне скорочення додаткових та витрат, пов’язаних з системою;
  • забезпечення комфорту для пацієнтів та ефективності роботи для персоналу.

Компанія Philips давно зарекомендувала себе як компанія-новатор, чия діяльність спрямована на задоволення потреб клієнтів за допомогою численних «перших в своєму роді» рішень, для об’єднання людей, технологій і відділень для забезпечення безперешкодного медичного обслуговування на протязі всього процесу надання медичної допомоги.

Ми раді бути єдиним дистриб’ютором компанії Philips Healthcare в Українії, яка вносить вклад в краще майбутнє шляхом розробки передових інновацій. Щоб забезпечити безперешкодне медичне обслуговування, необхідно продовжувати спільними зусиллями руйнувати бар’єри між відділеннями і фахівцями, створювати передові інновації, усувати перешкоди, що розділяють пацієнтів і медичних працівників, і перетинати кордони, які існують між медичними установами та будинками людей. Тому що сьогодні здоров’я не має кордонів.

Ми будемо раді можливості розповісти про те, як ми допоможемо перетнути перешкоди, що виникають в сфері медичного обслуговування, і обговорити, яким чином наша компанія та обладнання Philips можуть допомогти вашому медичному закладу досягти більших результатів з комфортом для вас та пацієнтів.