afsmt

ІІІ міжнародна конференція “Реконструктивна хірургія серця”

04.11.2019

24-25 жовтня 2019 р. в Києві відбулася ІІІ міжнародна конференція “Реконструктивна хірургія серця”.

Компанія “АФС Медицинтехнік” прийняла участь у конференції, яка об’єднала провідних фахівців з усього світу. Майже три десятка кардіохірургів з США, Канади, Японії, Євросоюзу обмінювались досвідом зі своїми українськими колегами, і визначили нові тенденції розвитку серцево-судинної хірургії.

ІІІ міжнародна конференція “Реконструктивна хірургія серця”

Дводенну програму заходу відвідали кардіохірурги, кардіологи, кардіоанестезіологи, спеціалісти ультразвукової діагностики, перфузіологи та інші фахівці, які мають інтерес до кардіохірургії з метою поширення знань і вмінь, які отримали всесвітнє визнання.

На заході були презентовані статистичні дані та інноваційні науково-технологічні досягнення українських медиків, які використовуються при лікуванні пацієнтів із захворюваннями серця, були висвітлені важливі результати інтернаціональної співпраці Інституту серця та створення на його базі найсучаснішого міжнародного хабу кардіохірургії.

У заході приймали участь:

  • Борис Тодуров — директор Державної установи (ДУ) «Інститут серця МОЗ України»;
  • Афксендіос Калангос — професор, голова Фонду Калангос;
  • Зоряна Скалецька — міністр охорони здоров’я України;
  • Михайло Радуцький — голова комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування.

Серед запрошених почесний гість конференції доктор Девід Тайрон, професор хірургії Університету міста Торонто, та Мелані Манк, завідувач кафедри серцево-судинної хірургії  Кардіоцентру «Пітер Манк», Канада.

ІІІ міжнародна конференція “Реконструктивна хірургія серця”

Завдячуючи науковим працям доктора Д. Тайрона стала можливою операція при аневризмі висхідної аорти зі збереженням власного клапана. А сама операція носить його ім’я і з успіхом виконується в усьому світі.

У доробку видатного хірурга понад 10 тис. операцій на відкритому серці, опубліковано 300 наукових праць. Він є винахідником багатьох хірургічних методик, які дозволяють зберігати природний клапан пацієнта, запобігаючи таким чином необхідності штучного протеза.

ІІІ Міжнародна конференція “Реконструктивна хірургія серця” без перебільшення стала визначною подією не тільки для вітчизняної, але й світової кардіохірургії, оскільки об’єднала на одному майданчику 25 видатних кардіохірургів сучасності із Канади, США, Євросоюзу, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови, Турції, Японії.

Як справедливо зазначається, “завдяки цій конференції Київ на два дні перетворився на міжнародний центр кардіохірургії”.