afsmt

Компанія Philips навчає лікарів Рівненщини роботі на сучасних УЗД сканерах

25.09.2019

Компанія Philips навчає лікарів Рівненщини роботі на сучасних УЗД сканерах

Компанія Philips навчає лікарів Рівненщини роботі на сучасних УЗД сканерах

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» обласне управління охорони здоров’я закупило 19 сучасних кардіоваскулярних сканерів компанії Philips. Окрім поставки самого обладнання, представники компанії провели навчання лікарів функціональної діагностики роботі на ньому, адже обладнання такого високого рівня ще ніколи не закуповувалося для районних та міських лікарень. Представники компаній Philips та AFS Medizintechnik провели підготовку лікарів.

Проектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що наразі реалізовується на Рівненщині, окрім іншого, передбачається закупівля нового обладнання для лікарень області. Зокрема, раніше обговорювали про закупівлю нового кардіологічного обладнання для обласного серцево-судинного центру та кардіоаналізаторів для районних лікарень області. Разом з цим нещодавно була підписана угода на закупівлю сучасних УЗД сканерів виробництва Philips для районних та міських лікарень області.

Закупівля цього обладнання дозволить покращити якість надання медичних послуг на рівні району чи міста. Адже після встановлення УЗД сканерів такого рівня мешканцям Рівненщини не доведеться звертатися для проходження обстеження в обласну лікарню. Вони зможуть проходити обстеження в межах свого району, – розповідає керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

За словами Сергія Рибачка закуплені УЗД сканери дозволяють діагностувати не лише серцеві захворювання, але й можуть використовуватись для діагностування цілої низки інших хвороб. Відтак, лікарі районних та міських лікарень проходять навчання, яке проводять представники компанії Philips та компанії AFS Medizintechnik – єдиного в Україні офіційного авторизованого дистриб’ютора компанії Philips.

Компанія Philips навчає лікарів Рівненщини роботі на сучасних УЗД сканерах

Для того, аби лікарі функціональної діагностики могли в повній мірі використовувати усі можливості сканерів спільними зусиллями було організовано спеціальне 5-ти денне навчання. В рамках якого 32 лікарі з районів області підвищили свою кваліфікацію та отримали відповідні сертифікати від компанії Philips, – резюмував Сергій Рибачок.