afsmt

Науково-практична конференція “І-а Школа пре- та постнатальної діагностики вроджених вад розвитку”

12.10.2021

10 вересня в Охматдиті відбулась Науково-практична конференція “І-а Школа пре- та постнатальної діагностики вроджених вад розвитку”.

Організатори конгресу:

  • Міністерство Охорони здоров`я України.
  • НДСЛ «Охматдит» МОЗ України.
  • ГО «Асоціація анестезіологів України».

Разом з колегами ми поспілкувались про проблеми діагностики та ведення вагітності при вроджених вадах розвитку у плода, перинатальне ведення при критичних вроджених вадах та їх хірургічна корекція.

Щоб обмінятися досвідом з колегами, там зібрались провідні спеціалісти в галузі охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, лікарі акушери-гінекологи, генетики, лікарі УЗ діагностики, неонатологи, дитячі хірурги, дитячі реаніматологи-анестезіологи.

Школу планують проводити в НДСЛ «Охматдит» регулярно.

Окрім виступів, підчас заходу, проводився живий майстер-клас. Лікар Андрій Казимирович Куркевич проводив скринінг на вагітній пацієнтці, із вродженими вадами розвитку серця у плода. Скринінг проводився на ультразвуковій системі преміум класу Philips Epiq Elite.

Ми разом із Philips хочемо підвищити ланцюжок довіри пацієнта та лікаря в напрямку акушерства та гінекології. Пацієнти очікують від вас – професійних лікарів – швидких, впевнених відповідей. Система УЗД Philips надає преміальну якість зображення та інструменти для аналізу, які можуть допомогти лікарю визначити точну діагностику та рішення для наступного ведення лікування.

EPIQ 7 – найінтелектуальніша ультразвукова система преміум-класу з повним набором простих у використанні інструментів кількісного аналізу!

Системи ультразвукової діагностики Philips ефективні від початку до кінця скринінгу.

Пам`ятайте, вчасна, а головне — якісна діагностика може, без перебільшення врятувати життя малюків із вродженими вадами серця. Чим раніше виявили відхилення – тим простіше розробити план лікування.

Рекомендуємо переглянути запис науково-практичної конференції за посиланням: