afsmt

Philips нарощує виробництво необхідного медичного обладнання у відповідь на пандемію COVID-19

22.03.2020

Амстердам, Нідерланди – Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA), світовий лідер у галузі охорони здоров’я оголосила, що збільшує виробництво критично важливого обладнання для діагностування та лікування пацієнтів, інфікованих новим коронавірусом (COVID-19).

Philips нарощує виробництво необхідного медичного обладнання у відповідь на пандемію COVID-19

Найбільш необхідні прилади на сьогодні – це монітори фізіологічних показників пацієнта, портативні апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ), а також витратні матеріали для неінвазивної та інвазивної вентиляції, які допомагають лікувати широкий спектр респіраторних захворювань. Існує й інше обладнання Philips, що забезпечує виявлення, лікування та відновлення після COVID-19.


Мова йде про цілий ряд систем медичної візуалізації (КТ, мобільні діагностичні рентген- та ультразвукові системи), які допомагають діагностувати респіраторні захворювання, рішення для телемедицини, які дозволяють централізовано допомагати пацієнтам у реанімаційному відділенні (програма Philips eICU) та телемедичні рішення для догляду за пацієнтами вдома.

Наприклад, Philips розширює виробництво апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) для лікарень. Протягом наступних восьми тижнів компанія планує вдвічі збільшити їх виробництво, а до третього кварталу 2020 року – досягти чотирикратного збільшення. Philips мобілізує свою глобальну мережу постачальників, щоб посилити підтримку та виробництво у цій надзвичайній ситуації. Вировництво Philips розташоване по всьому світу, з кінцевими майданчиками у Північній Америці, Європі та Азії і, що не менш важливо, глобальною мережею сертифікованих постачальників матеріалів та компонентів.

Відповідно до нещодавнього звернення Міжнародної торгової палати (МТП) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Philips закликає уряди спростити доступ до важливих матеріалів та компонентів, не впроваджуючи таких обмежень, як експортний контроль та мито, полегшуючи логістику та звільнивши постачальників від обмежувальних заходів.

Philips вважає, що критично важливе медичне обладнання, таке як апарати ШВЛ для лікарень та монітори пацієнта, повинні бути доступним по всьому світу. В пріоритеті мають бути ті спільноти та країни, які цього найбільше потребують. Принцип постачання має бути чесним та етичним та враховувати потреби пацієнтів на основі таких даних, як класифікація ризику COVID-19 певної країни/регіону.

“Згідно з місією Philips – покращити життя людей, ми хочемо допомогти якомога більшій кількості медичних закладів впоратися з ростом кількості важких пацієнтів з COVID-19”, – сказав Франс ван Хаутен, генеральний директор Royal Philips.

Philips нарощує виробництво необхідного медичного обладнання у відповідь на пандемію COVID-19

«Склався безпрецедентний світовий попит на медичне обладнання, яке допомагає діагностувати та лікувати пацієнтів із COVID-19. Ми працюємо цілодобово, щоб у наступні вісім тижнів подвоїти виробництво засобів штучної вентиляції легень для лікарень. До третього кварталу ми прагнемо збільшити виробництво в чотири рази.

Ми активно співпрацюємо з індустрією медичних технологій, урядами, Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими органами охорони здоров’я, щоб забезпечити розширення виробництва матеріалів, компонентів та готових приладів, а також їх доставку між країнами. Ми закликаємо всі сторони допомогти нам рятувати життя, прискоривши поставки. Ми покладаємо надії на справедливий розподіл дефіцитного медичного обладнання для тих, хто цього найбільше потребує, тоді як ми пришвидшуємо темпи, щоб в найближчі місяці поставити таке обладнання у інші регіони», – продовжив Франс ван Хаутен.

Зусилля Philips щодо збільшення виробництва включають:

Винаймання нових працівників на виробництво та організацію позмінної роботи для негайної підтримки підвищеного попиту;
Відкриття додаткових виробничих ліній та збільшення кількості змін для забезпечення роботи 24/7;
Налагодження тісної співпраці з постачальниками Philips, щоб забезпечити поставки матеріалів для збільшення виробництва на наших виробничих майданчиках;
Використання інноваційних можливостей Philips, щоб перепрофілювати суміжне обладнання для задоволення підвищеного попиту;
Взаємодія зі сторонніми підрядниками.

Вплив COVID-19 на результати Philips

Незважаючи на пандемію COVID-19, Philips продовжує вести бізнес та обслуговувати своїх клієнтів. Однак, вплив спалаху на суспільне життя та промисловість у найбільш постраждалих регіонах призводить до зменшення попиту на споживчий портфель Philips та впливає на глобальний ланцюг поставок компанії. І хоча очікується, що це матиме негативний вплив на фінансові показники Philips у першій половині 2020 року, компанія не може оцінити масштаби та тривалість такого впливу на даний момент, зважаючи на постійну мінливість ситуації. Philips продовжує контролювати та оцінювати свою діяльність щодня та сповіщатиме актуальну інформацію відповідно до всіх вимог.