afsmt

Philips запускає додаток Pediatric Coaching, який покращує МРТ діагностику для маленьких пацієнтів

28.10.2021
Philips запускає додаток Pediatric Coaching, який покращує МРТ діагностику для маленьких пацієнтів
  • Ігровий додаток може допомогти значно зменшити використання загальної анестезії і знизити ризик хвилювання у багатьох маленьких пацієнтів під час МРТ-сканування.
  • Philips Ambient Experience використовує навколишнє середовище, методи доповненої реальності та «систему друзів», щоб залучати та напрявляти дітей протягом усього їхнього МРТ-сканування, починаючи від дому до лікарні.

Світовий лідер Royal Philips у галузі технологій охорони здоров’я, оголосив про запуск програми Philips Pediatric Coaching, яку  розроблено, для того щоб батьки та їхні діти проходили дослідження магнітно-резонанстної томографії із якомога меншим стресом.

Використовуючи методи віртуальної гри та «системи друзів» для підготовки дітей та їхніх батьків, додаток пропонує пройти процедуру МРТ онлайн, яка значно покращить враження пацієнта перед справжнім МРТ-скануванням. Pediatric Coaching – це остання ініціатива, започаткована в рамках портфоліо Philips Ambient Experience , що включає широкий спектр спеціальних рішень, які допомагають покращити враження у маленьких пацієнтів та легкість в діагностиці для персоналу медичного закладу.

Отримати високоякісні зображення при дитячому МРТ – може бути складним завданням як для лікарів рентгенологів, так і для дитини, яка проходить обстеження. Страх перед незнайомими  лікарями та  невідомим оточенням необхідним для діагностики МРТ, змушує дитину хвилюватися. Пацієнт під час сканування має лежати нерухомо, це необхідно для гарної якості зображення. Тому доволі часто сканування проводять під седацією або під загальною анестезією. І батьки вважають, що це впливає на настрій, поведінку, дратівливість дитини після сканування та занепокоєння перед  анестезією . Необхідність вдаватися до таких серйозних заходів або мати справу з дитиною у свідомості (але яка знаходиться в стресі) є складною задачею для персоналу лікарні, тим самим збільшуючи час та вартість процедури. Допомагаючи маленьким пацієнтам під час МРТ-сканування, додаток Philips Pediatric Coaching долає чимало цих проблем.

“Навіть будучи дорослими, багато хто з нас може відчувати тривогу та стрес під час обстеження на МРТ, і це особливо актуально для наших найменших пацієнтів. Усуваючи фактори, які можуть викликати стрес, ми покращуємо взаємодію з пацієнтами педіатрії, щоб допомогти в діагностиці та отримати достовірні результати. За допомогою програми Philips Pediatric Coaching ми впроваджуємо гейміфікацію, щоб допомогти дітям краще підготуватися до МРТ у безпечному, звичному та спокійному для них середовищі – вдома, спілкуючись із персонажами-пацієнтами Слоником Оллі та його друзями, які також готуються до МРТ та підтримують дитину навіть під час самої процедури.”

Сказав Вернер Саттер, генеральний директор Philips Healthcare Environment та Experience Design.

Щоб підготуватися до МРТ діагностики, дітям пропонується мобільний додаток, який в ігровій формі знайомить дитину та батьків із процедурою діагностики. Також, додаток знайомить дитину з віртуальним «приятелем»: вони можуть грати та одночасно виконувати МРТ-сканування. Наприклад, прикидаючись системним оператором, який допомагає своєму приятелеві лежати нерухомо для отримання найкращого зображення. Додаток також використовує доповнену реальність, щоб дозволити дитині завчасно ознайомитись із системою МРТ вдома перед відвідуванням медичного закладу. Багато батьків висловлювали свої побажання допомогти підготувати свою дитину завчасно, і, граючи разом в додаток, вони також можуть дізнатися більше про процедуру.

Philips запускає додаток Pediatric Coaching, який покращує МРТ діагностику для маленьких пацієнтів

Коли сім’я відвідує рентгенологічне відділення, той самий знайомий віртуальний приятель взаємодіє з дитиною, поки вони грають із нещодавно покращеним “Kitten Scanner” – невелика модель МРТ системи, яка дозволяє дітям в процесі навчання сканувати різних іграшкових тварин і переглядати, що всередині кожної тварини для кращого розуміння майбутньої процедури. Коли дитина виконує сканування, знайомий голос і зображення її приятеля проектуються на Philips Ambient Experience in-bore Connect , щоб провести дитину через процедуру сканування, навчаючи її. Наприклад, рухатись – не рухатись, коли і як затамувати подих. Завдяки новому Pediatric Coaching, батьки заспокоюються, а дитина отримує більше можливостей для попередньої підготовки перед процедурою, яка допомагає отримати високоякісні зображення, необхідні для точної діагностики стану дитини.

Новий додаток Philips Pediatric Coaching для маленьких пацієнтів є аналогічною ініціативою, орієнтованою на дітей, між Philips та Walt Disney Company EMEA на початку цього року, для перевірки впливу анімацій, створених на замовлення, включаючи спеціально створені діснеївські історії для Philips’ Ambient Experiencе. Огляд проривних інновацій у педіатричній візуалізації, які допомагають покращити догляд за молодшими пацієнтами, включно з тим, як зменшити страх і занепокоєння дітей. Пропонуємо переглянути нещодавно опубліковану статтю, де проходило обговорення на цю тему із лікарем Юлією Дмитрієвою, керівника відділу роботи з точної діагностики KOL Philips.

Philips запускає додаток Pediatric Coaching, який покращує МРТ діагностику для маленьких пацієнтів

Додаток Philips Pediatric Coaching Solution було представлено на Міжнародному конгресі педіатричної радіології 2021 року (IPR 2021), 11–15 жовтня 2021 року в Римі, Італія. Окрім МРТ, Philips також планує зробити свій педіатричний додаток доступним для інших методів діагностики, таких як КТ. Рішення також буде продемонстровано на стенді Philips на майбутній щорічній зустрічі Радіологічного товариства Північної Америки 2021 року (RSNA 2021), 28 листопада – 2 грудня 2021 року в Чикаго, США.

Приєднуйтесь до Philips на RSNA 2021, де компанія представить свої новітні передові технології, які забезпечують пов’язані робочі процеси та інтелектуальні діагностичні системи, щоб підвищити ефективність та впевненість у діагностиці в точному лікуванні.

Оригінальну статтю можна прочитати перейшовши за посиланням.