afsmt

Під час проведення ESC 2020 компанія Philips представила вражаючі рішення в кардіології

04.09.2020

Представлені під час проведення Конгресу кардіологічні рішення допомагають лікарям підняти клінічну достовірність, покращити досвід та результативність роботи персоналу, підвищити показники якості обстеження пацієнтів.

Амстердам, Нідерланди – Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA), світовий лідер у галузі медичних технологій, демонструє свої останні інновації в області кардіологічної допомоги на Конгресі Європейського товариства кардіологів ESC 2020 (29 серпня – 1 вересня). Під час віртуального проведення Конгресу Philips продемонструвала інтегрований портфель із зображень, систем та інформаційних рішень, які допомагають підвищити клінічну достовірність, знизити вартість медичного обслуговування, покращити досвід та результативність роботи персоналу.

CVx-news

“Ми використовуємо візуалізацію, системи та інформаційні рішення, щоб надати клінічну достовірність, яку потребують кардіологи, для того щоб надати належну допомогу в потрібний час для кожного пацієнта”, – сказав Берт ван Меурс, виконавчий віце-президент та головний бізнес-керівник керованої візуалізаційної терапевтичної терапії компанії Philips. “Разом наші нові пропозиції створять потужну медичну систему, яка допоможе кардіологам реалізувати своє бачення щодо надання кращої допомоги пацієнтам із ще більшою ефективністю”.


  • На виставці ESC 2020 Philips продовжує займати позицію лідера в інтервенційній ехокардіографії, продемонструвавши нові рішення для серцево-судинної системи Affiniti CVx та випустивши нову версію програмного забезпечення 7.0 для EPIQ CVx, які пропонують нові шляхи кращої оцінки, швидких та точних автоматизованих досліджень і зменшення часу загальної процедури обстеження.
  • Інтервенційні рішення Philips інтегрують найкращі у своєму класі системи візуалізації, програмне забезпечення та системи з нашою керованою візуалізаційною терапевтичною платформою зображень Azurion, забезпечує безперешкодний контроль та призначений для підтримки оптимального лікування при коронарних втручаннях, структурних серцевих процедурах та абляції фібриляції передсердь.
  • Кардіологічні інформаційні рішення Philips дозволяють забезпечити належну допомогу та доступ до деталізованих даних пацієнтів, при будь-якій екстреній ситуації, через інформаційний пакет невідкладної допомоги, або на всьому шляху надання допомоги, завдяки IntelliSpace Cardiovascular. Комплект невідкладної допомоги Philips – це інформаційне рішення для невідкладної медичної допомоги, яке забезпечує двосторонній зв’язок у режимі реального часу між фахівцями, які реагують на надзвичайні ситуації, та лікарями в лікарні, які очікують прибуття пацієнта. Доступний в будь-який час і практично в будь-якому місці, IntelliSpace Cardiovascular підтримує прийняття обґрунтованих рішень, надаючи всебічний моніторинг серцево-судинної допомоги пацієнтам та допомагає заощадити час і зменшити проблеми, що пов’язані із одночасним використанням декількох систем та просунутих клінічних інструментів.

Основні цінності в області кардіології

Перед лікарями стоїть термінове завдання – відновити вибір процедур, які застосовували під час пандемії COVID 19 з урахуванням фінансової ефективності свого вибору. З переходом на допомогу, засновану на вартості, постачальники медичних послуг все більше зосереджуються на тому, щоб збалансувати необхідність надання найвищої якості медичної допомоги з управлінням своїх операційних витрат. Philips об’єднує кардіологічні рішення для підвищення клінічної впевненості, покращення досвіду та результативності роботи персоналу, підвищення показників якості обстеження пацієнтів.

“Пандемія COVID-19 стала каталізатором змін і вирішальним моментом для всіх нас для переосмислення в напрямку кардіології. У Philips місія покращити життя актуальна, як ніколи. Основні тенденції, які ми вже бачимо в галузі охорони здоров’я – інновації, оцифровка, перехід від кількості до якості – були прискорені пандемією” – додав Бодав Берт ван Меурс.