afsmt

Портативна ультразвукова система Philips Lumify отримала нагороду IEEE

13.07.2020
В травні 2020 року мобільна ультразвукова система Philips Lumify була визнана IEEE «технологією, яка здатна принести найбільшу користь людству» і переможцем в номінації «Благо для суспільства». Нараховуючи понад 423 000 учасників з 160 країн, IEEE сьогодні є найбільшою міжнародною асоціацією інженерів, науковців та інших фахівців, чиї інтереси лежать в сфері електроніки, інформаційних технологій та суміжних дисциплін. Мета організації – підтримувати розвиток інновацій на благо людства. Щорічно асоціація вручає нагороди за видатний внесок у розвиток технічного прогресу.
lumify-news

Lumify – портативна ультразвукова система на базі мобільного додатка. З її допомогою можна оперативно проводити УЗД там, де це потрібно лікаря і пацієнта за лічені хвилини. Дослідження можна супроводжувати телемедичними консультаціями в режимі реального часу. Можливості Lumify дозволяють оператору транслювати процедуру онлайн і при необхідності отримувати віддалені консультації від колег під час досліджень. Пристрій формує точні і якісні клінічні зображення, які, в тому числі, можна оперативно передати в мережу або поштою для подальшого аналізу і отримання «другої» експертної думки.

lumify-news1Розробники Philips витратили не один рік на створення технології Lumify. Така компактна і функціональна система має великий потенціал для багатьох напрямків медицини, зокрема, для реанімації, швидкої та невідкладної допомоги – тепер можна проводити екстрені дослідження в ВРІТ, вдома у пацієнтів, на місці подій.

Рішення вже встигли високо оцінити фахівці ультразвуокової діагностики всі країни СНГ: система Lumify була апробована лікарями різних спеціальностей з цілого ряду регіонів, – зазначає Михайло Гончаров, Директор кластера прецизійної діагностики компанії Philips серед країн СНД.

– Безсумнівно, визнання такої авторитетної міжнародної організації, як IEEE, дуже важливо для популяризації інновацій серед світового професійного співтовариства. Ми сподіваємося, що завдяки Lumify в країнах СНГ підвищиться доступність медичної допомоги, а лікарі зможуть проводити більш якісну і швидку діагностику і призначати пацієнтам своєчасне лікування».

Використання подібних рішень має особливе значення для медичних установ, де надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Завдяки Lumify процедуру можуть виконувати, в тому числі, непрофільні фахівці: експерт в області УЗД може надавати оператору «другу думку» віддалено, залишаючись в «чистій» зоні медичного закладу. Таким чином заощаджуються ресурси персоналу і комплекти засобів індивідуального захисту. Більш того, компактні розміри пристрою дають можливість поміщати його цілком в захисний одноразовий чохол для проведення УЗД інфікованим пацієнтам.

В умовах короновірусної інфекції ультрапортативні системи Lumify використовуються в ряді медичних закладів.

Під час роботи з пацієнтами з COVID-19 Ви переконаєтесь в ефективності методу УЗД для візуалізації вогнищ ураження легень при вірусної пневмонії. Завдяки ультрапортативній системі Lumify фахівці проводитимуть ультразвукові обстеження, не відходячи від ліжка пацієнтів. При тому, що найкращим і найбільш точним методом дослідження легенів при коронавірусі вважається комп’ютерна томографія, мобільний УЗ-апарат необхідний, коли проведення КТ не представляється можливим, наприклад, для пацієнтів з високим індексом маси тіла і вагітних пацієнток.