afsmt

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ми визнаємо важливість захисту ваших персональних даних та зобов’язуємось обробляти та зберігати їх відповідально, відповідно до законів про захист персональних даних, що застосовуються в Україні.

Наш веб-сайт може збирати Ваші персональні дані через перелічені нижче служби, в обсязі та для цілей, зазначених далі:

Форма запиту Дані абонента, а саме електронна адреса, використовуються виключно для листування для обробки запиту.

Особисті дані, оприлюднені відвідувачами веб-сайтів, не повинні використовуватися в маркетингових цілях або передаватися іншим особам або організаціям і використовуватися виключно для цілей, зазначених вище.

Зверніть увагу, що за певних обставин ми можемо передавати дані, зібрані за допомогою служб зворотнього зв’язку на веб-сайті, державним установам відповідно до їх повноважень, щоб відповідати вимогам законодавства України.

Наша мета – захист ваших персональних даних. Ми реалізуємо розумні фізичні, адміністративні та технічні засоби, які можуть допомогти захистити ваші персональні дані від несанкціонованого доступу, використання чи розголошення.

Ми зобов’язуємось зберігати дані, зібрані через веб-сайт, лише настільки, наскільки це можливо для досягнення мети збору та обробки даних, а також забезпечення безпеки, обробки та зберігання даних відповідно до чинного законодавства та вимог.

Ви можете відправити запит на доступ до своїх персональних даних на веб-сайті, а також видалити або змінити дані, надіславши відповідний запит на сторінці Контакти