afsmt

Пропонуємо до вашої уваги ангіографи Philips. Бренд давно зарекомендував себе на ринку медичного обладнання, як якісний, точний, та надійний. Ефективність сучасної медицини залежить від вчасно отриманих точних досліджень. Якщо ще 20-30 років тому лікар ставив діагноз у більшості випадків, опираючись на власні знання, сьогодні він довіряє показникам діагностичних комплексів. Кровоносна система та стан судин досліджують, використовуючи ангіографічні системи.

Компанія була заснована більше 100 років тому. Перша встановлена рентгенівська трубка у світі належала саме цьому бренду. Німецька якість та столітня історія виробника  викликають довіру у передових медичних установ на всіх континентах. Купити ангіограф, дізнатися ціну та ознайомитися із детальними характеристиками ви можете за вказаними контактами, або заповніть спеціальну форму та дочекайтесь дзвінка менеджера.

Вся техніка на 100% захищена від підробок. До того ж  ви отримуєте гарантію на сервісне, гарантійне на постгарантійне обслуговування. Чому варто купити ангіографічний комплекс у нас? Тому що ми є офіційним дистриб’ютором  бренду в Україні і працюємо понад 10 років.

Інтервенційна ангіографічна система – наш асортимент

Якісне, спеціалізоване обладнання дозволяє діагностувати стан вен та артерій шляхом введення в них спеціальних контрастних речовин. Після потрапляння до сосудів речовина дає тінь/колір, і лікар діагност виявляє тромби, аномалії та інші тривожні стани, що транслюються на монітор. Сучасний ангіограф Philips абсолютно безпечний для людей різного віку. Апарати зручні, дозволяють проводити тривалі та часті обстеження. Ми пропонуємо вам купити ангіограф Philips таких моделей:

  • AZURION 7 20*
  • AZURION 7 12*
  • AZURION 3 M15
  • AZURION 3 M12

Діагностичні комплекси преміумкласу сьогодні вважаються одними  із найкращих для обстеження та встановлення точних діагнозів.

Новітні технології дозволяють зменшити рівень випромінювання без погіршення якості зображення. Спектр процедур значно ширший, ніж в апаратів попередників. Також треба відмітити поліпшену швидкість опрацювання та передачі даних.

Поширюється спектр інтервенційних процедур, які зможе виконати лікар.  В наявності підлогові та стельові системи з детекторами різних параметрів. Купити ангіограф, отримати онлайн консультацію щодо вибору ви завжди можете в режимі онлайн або за вказаними контактами.

Сучасне програмне забезпечення дає змогу встановити новітні ліцензійні програми для роботи у 2D та 3D режимах для різних видів досліджень. Купуючи ангіографічні системи у нас ви отримуєте багато переваг:

  • Швидке доставлення;
  • Встановлення спеціалістами;
  • Оптимізація роботи та завантаження ПО;
  • Гарантії.

Приймаємо замовлення з усієї України.

Ангіограф ціна

Передові технології, висока точність отриманих діагностичних даних, безпечність у роботі – це ангіографи Philips. Ціна апаратів встановлюється виробником. Наші замовники мають змогу придбати ангіографічний комплекс не переплачуючи посередникам. Пропонуємо зручну форму оплати, надаємо всі необхідні документи та чеки.

Ангіограф апарат ціна

Демократична цінова політика Healthcare дає змогу встановити передове обладнання у державних медичних установах та приватних клініках.  Якщо вас дійсно цікавить ціна ангіографа, то заповніть коротку анкету на нашому сайті. Менеджер обов’язково зв’яжеться з вами та скаже точні дані.

Ангіограф Philips купити в Україні без переплат, з доставленням та встановленням ви завжди можете на нашому сайті.