afsmt

Комп’ютерний томограф

Комп’ютерний томограф – це універсальна діагностична система, яка сьогодні використовується у широкому спектрі медичних досліджень пацієнтів. Це швидкий та безпечний спосіб дізнатись про стан внутрішніх органів. Універсальність апарату у тому, що він з’явився лише 50 років тому, та технології так швидко розвиваються, що вже у наш час представлено 4 покоління діагностичних систем.

Philips Healthcare одні із перших у світі, хто почав виготовляти ці прилади та імпортувати. Сьогодні діагностичні комплекси цього бренду високо цінуються за простоту в роботі та передачу точних даних у реальному часі. Поєднання новітніх технологій та німецької якості – це потужні та надсучасні кт комплекси від Філіпс. Обладнання нового покоління – це насамперед:

  • Швидкість отримання зображень;
  • Ювелірна чіткість;
  • Комфорт та безпека пацієнтів під час діагностики;
  • Привабливий дизайн;
  • Легка експлуатація та максимум автоматизації.

Щоб мати змогу швидко обстежувати пацієнтів, рекомендуємо купити томографPhilips. Ми організуємо доставлення комп’ютерно-томографічних комплексів по всій Україні. Також наддаємо гарантії від виробника, сервісне обслуговування діагностичних систем.

Різновиди комп’ютерних томографів Філіпс

Асортимент КТ-обладнання достатньо широкий, для того, щоб ви змогли обрати пристрій, який задовольнить ваші вимоги. Апарати преміум класу відповідають вимогам ВОЗ. Кожен із них обладнано потужним ПО, якісними комплектуючими. Philips ретельно контролює всі етапи створення діагностичних систем, тестує, перед тим, як їх встановлюють у медичних закладах. Ми пропонуємо вам наступні моделі томографів:

  • INCISIVE — доступні у 4 конфігураціях. Мають привабливий дизайн та швидко охолоджують рентгенівську трубку. Витримують велику кількість обстежень без погіршення передачі зображень зрізів.
  • INGENUITI — доступний у 2 конфігураціях. Характерною рисою цього обладнання є зменшений на 80% рівень шуму у роботі. Пацієнти будуть почувати себе комфортно та спокійно під час діагностування.
  • BRILLIANCE — знати аналог цьому апарату неможливо. Він доступний у єдиній конфігурації – 256 зрізів. Мультизадачний, підходить для проведення складних досліджень не лише в медицині, а й в науці;
  • ACCESS — налагодити зображення відтепер можна, враховуючи індивідуальні особливості кожної людини. При мінімальному опроміненні діагност отримує чіткі зрізи у реальному часі, може встановити/підтвердити діагноз не гаючи часу.
  • ICON SPECTRAL — перший і поки що єдиний у світі представник спектральних КТ. Передає дані у часовому та просторовому просторах.

Щоб купити томограф, заповніть коротку форму для зворотного зв’язку. Менеджер обов’язково зв’яжеться із вами та представить усю необхідну інформацію: ціна, доставлення обладнання умови оплати та ін. Ми співпрацюємо з брендом без посередників і єдині в Україні постачаємо діагностичні системи за ціною від виробника.

Також надаємо гарантію та сервісне обслуговування. Ми постачаємо обладнання Philips Healthcare з 2009 року. Співпрацюємо з державними та приватними медичними закладами, гарантуємо 100% якісні діагностичні комплекси.

Комп’ютерний томограф купити

Вже обрали КТ-апарат з нашого асортименту? Вартість комп’ютерного томографа Філіпс цілком виправдана його універсальністю та незамінністю у сучасній медицині. Купуючи його у нас ви отримуєте не лише гарантії якості, а й професійний монтаж кваліфікованими інженерами. Ми пропонуємо різні форми оплати та дотримуємося прозорої цінової політики.