afsmt

Компанія Philips виготовляє та постачає медичне діагностичне обладнання понад 100 років. Цей бренд знають у всьому світі. Магнітно-резонансні томографи Філіпс – це поєднання новітніх технологій та матеріалів. Потужні, зручні в експлуатації мрт-апарати придбати в Україні ви можете у нас – офіційного дистриб’ютора Philips Healthcare в Україні. Пропонуємо 100% оригінальне обладнання за ціною від виробника.

Універсальність діагностичних систем

МРТ – це надсучасний, абсолютно безпечний метод досліджувати стан внутрішніх органів, та тканин за допомогою ядерного магнітного резонансу. Лікар отримає контрастне зображення та зможе точно встановити діагноз, назначити лікування. Використовується апарат для виявлення:

 • переломів;
 • пухлин;
 • патологій;
 • аневризм та ін.

Також це безболісний метод діагностування пацієнтів без оперативного втручання. Звісно, щоб отримати точне зображення, провести широкий спектр дослідів, лікарні необхідно мати такий пристрій.

Прилад МРТ Філіпс зекономить час на встановлення діагнозу, адже за допомогою нього можна виявити родові травми, пухлини на початкових стадіях та ін. Сучасні комплекси дозволяють проводити дослідження опорно-рухової та серцево-судинної систем, головного мозку і всіх внутрішніх органів. Звісно вартість таких діагностичних систем значно вища, ніж узд, ангіографів, але і мультизадачність на порядок більша.

МРТ-обладнання ціна

Менеджер уточнить вартість на вимогу замовника, та повідомить достовірну інформацію. Вартість апаратів цілком виправдана їх якістю та продуктивністю. До того ж термін експлуатації обладнання становить понад 10 років.

Асортимент МРТ Філіпс на нашому сайті

Сьогодні у нашому каталозі представлені новітні моделі приладів магнітно-резонансної томографії Філіпс: INGENIA та PRODIVA. Ці пристрої мають не лише привабливий зовнішній дизайн, а й потужне програмне забезпечення. В наявності цифрові автоматизовані мрт-сканери преміум класу з напруженістю магнітного поля від 1,5 до 3.0 Тесла.

Щоб отримати чітке, контрастне зображення під час дослідження рекомендуємо обирати пристрої із потужністю променю не менш ніж 1,5 Тесла. На менш потужному обладнанні обстеження коштує дешевше, що привабливо для клієнтів (єдина перевага), та безліч недоліків:

 • погане зображення;
 • використовують для простих обстежень;
 • не підходить для складних діагнозів;

МРТ прилад 0,3Т, 0,5Т, кажучи простими словами лікар-діагност при всьому бажанні «нічого не побачить». Частіше за все після обстежень на таких пристроях пацієнти вимушені шукати більш сучасне обладнання.

Сучасна МРТ-система без заміни гелію Philips доступна до замовлень на нашому сайті. Гелій – кріо охолоджувач, який потрібен для підтримання безпечної роботи магнітного поля. Він постійно знаходиться у рухомому стані. У попередників часто виникала проблема із заміною охолоджуючої речовини.

Новий МРТ апарат  має менші розміри, та більш цікавий дизайн. Левову частку у зовнішньому вигляді розробники відводять на комфорт пацієнта під час обстеження. Діагностика може тривати 20, 30 хвилин і більше. Весь цей час людина знаходиться у нерухомому стані, тому дуже важливо, щоб вона почувала себе зручно. Технології не стоять на місті і вже новітні пристрої працюють не так шумно, до інших поліпшень умов проведення обстеження відносять:

 • скорочення часу підготовки людини до томографії на 70%;
 • пришвидшення робочого процесу на 30%;
 • миттєва візуалізація;
 • низька вартість експлуатації та обслуговування.

Купити магнітно резонансний томограф Philips з доставленням по всій Україні від провідного бренду Філіпс – це чудове рішення для медичних закладів. Адже ви зможете збільшити комплекс діагностичних досліджень, полегшити роботу лікарям, та надавати допомогу більшій кількості людей.