afsmt

Сучасний світ медицини неможливо уявити без високотехнологічного діагностичного обладнання. Час летить невпинно, ще 100 років тому Філіпс встановив першу рентгенівську трубку у медичному закладі, а сьогодні імпортує цифрові рентгенографічні системи в усі континенти земної кулі.

Чи є ще діагностична техніка, яке зможе конкурувати з німецькою точністю та якістю Philips Healthcare? Навряд, саме тому передові клініки та медичні заклади експлуатують  рентгенівські апарати Філіпс.

Чим потужніший пристрій, тим якісніше дослідження – це проста та зрозуміла аксіома. Лікар зможе встановити діагноз та призначити лікування у короткий термін часу. Час – це та міра, якою не можна нехтувати у медицині! Коли важлива кожна хвилина, кожне людське життя, краще придбати рентгенівський апарат відомого німецького бренду.

Чому саме Рентгени Філіпс ?

Є безліч причин, чому варто обирати діагностичні системи для медичних обстежень Philips. По-перше, вікова історія бренду. По-друге, медичне обладнання – один з головних напрямків роботи компанії. По-третє, це сотні патентів та міжнародних нагород за досягнення у виробництві діагностичних систем та комплексів.

Ми є офіційним дистриб’ютором в Україні. Цін дешевше, ніж у нас, ви не знайдете більше ніде.  Також ми надаємо гарантію від виробника та займаємося гарантійним, сервісним і пост гарантійним обслуговуванням.

Найзручнішими у роботі є рентгени з С-дугами. Неймовірна точність передачі даних у реальному часі, чітке зображення – це здобутки німецької компанії. Саме обладнання використовують для проведення флюороскопії, а також в:

  • урології;
  • нейрохірургії;
  • ортопедії;
  • спінальній хірургії та ін.

Пропонуємо під замовлення  рентген апарати с с-дугами та без таких серій: BV ENDURA, BV PULSERA, VERADIUS UNITY, FLEXI DIAGNOST, COMBIDIAGNOST R-90.

Стаціонарний чи пересувний апарат с-дуга

Найчастіше питання, що стосується вибору техніки – пересувна чи стаціонарна модель краща у роботі. Все залежить від ваших потреб. Якщо плануєте використовувати апарат для операцій та обстежень є сенс розглянути покупку пересувного рентгену. У такому випадку необхідно враховувати безліч нюансів:

  • місце розташування кабінетів у клініці;
  • відповідність операційних спеціальним вимогам для такої апаратури;
  • графік та планування оперативних втручань.

Ми рекомендуємо мати 2 одиниці техніки: мобільний рентген с-дуга для операційної та стаціонарний для діагностичних досліджень.

С-дуга та її призначення

Рентген С-дуга – це загальна назва цілого ряду діагностичних систем. Форма штативу схожа на латинську літеру «С». Звідси техніка отримала свою назву.  Використовують їх в операційних гібридного типу під час виконання інвазійних процедур (пункції, блокади) та оперативних втручань при пошкодженнях суглобів, хребта, кісток та спинного мозку. Брахітерапія хворих на рак зараз проводиться із використанням с-дуг.

Якщо ви не впевнені у оптимальному виборі моделі приладу, зв’яжіться з нашим менеджером за вказаними контактами на сайті та отримайте безкоштовну консультацію.

Купити рентгенівський апарат Philips

На нашому сайті представлене обладнання, яке використовують державні та приватні медичні заклади. Техніка перевірена часом, врятувала мільйони життів і продовжує користуватись популярністю у медицині вже багато років. Ціна на техніку надається на вимогу замовника. Надаємо повний пакет документів, звіти та чеки.