afsmt

У сучасній медицині від точності отриманих досліджень залежить ефективність лікування пацієнтів.  Застосування передових технологій у діагностиці дозволяє своєчасно встановити діагноз, врятувати мільйони життів. Серед існуючих брендів, що виготовляють діагностичні системи лідерські позиції займає німецький бренд Філпс. УЗД обладнання цього бренду успішно використовують понад 100 років.

Ми пропонуємо купити узд-апарат Philips за ціною від виробника. Ознайомтесь з нашим асортиментом, можливі індивідуальні замовлення конкретних моделей діагностичних систем. Співпрацюємо  з різними медичними закладами, пропонуємо демократичні ціни та повне сервісне обслуговування.

В залежності від потреби лікарні ми пропонуємо портативні та стаціонарні системи для проведення ультразвукових досліджень. Наприклад портативні Lumify підключають до смартфонів чи планшетів. Все що потрібно – встановити програму на телефон та під’єднати спеціальний датчик через USB-порт. Точність отриманих даних не гірша, ніж у потужних стаціонарних приладів.

Ви можете купити узд Філіпс для діагностики вен та артерій, проведення транскраніальних та інших видів досліджень. Ми організуємо доставлення, поведемо інструктаж.

СХ50 — представник переносних малогабаритних ультразвукових пристроїв СХ50. Застосовується у педіатричних, гінекологічних та акушерських дослідженнях. Також показав високу ефективність при діагностиці:

• судин;

• молочних залоз;

• щитовидної залози;

• серця;

• травм, тощо.

Заповніть просту форму для того, щоб дізнатися термін доставлення та умови оплати обладнання.

УЗД системи Philips CLEARVUE

Потрібен компактний пристрій з прекрасною візуалізацією? CLEARVUE задовольнить ваші вимоги на 100%. Зарекомендували себе як надійні, точні та безпечні. Пристрій з точністю до 99% виявляє патології та пухлини. Доступні моделі, що дають змогу бачити кольорові зображення. В нашому асортименті є наступні діагностичні системи:

• CV 350;

• CV 550;

• CV 650;

• CV 850

Легкі в експлуатації, із сучасним ПО.  Обрати оптимальну модель  та купити узд апарат з доставленням по всій Україні легко та швидко, якщо ви замовляєте його у офіційного дистриб’ютора ТОВ «АФС Медицинтехнік».

Купити УЗД систему Philips SPARQ

Для контролю регіонарних анестезій необхідне стаціонарне обладнання із високою точністю. Саме такими є прилади Філіпс Sparq. Використовуючи їх можна лікувати больові синдроми та отримувати точні дані у дослідженнях тканин, органів та судин. Варто відзначити портативні розміри, та виражене зменшення шуму.

Апарат встановлений на підставку обладнану гумовими коліщатками, тому його легко перевозити у приміщеннях. Наявність акумуляторної батареї – ще одна перевага, адже ви зможете працювати автономно у випадку відключення струму чи недосяжності розетки.

УЗД системи сімейства AFFINITI

Affiniti розроблені для діагностики технічно складних пацієнтів (не транспортабельних, під’єднаних  до підтримуючих життя систем, тощо). Зменшити кількість монотонних операцій тепер можна за допомогою автоскану та автодоплеру.

Також серед інструментів приладу є еластограф, контрастне посилення та надсучасна система AUIS. Миттєве відтворення зображення, потужна ОС дозволяє працювати на у режимі нон-стоп. Ціна узд апарата уточняється на вимогу замовника.

EPIQ –  преміум клас

Ще один потужний пристрій, експлуатується дослідження стану внутрішніх органів, судин, м’яких тканин. Безпечний для вагітних жінок. Рекомендований для спостережень за розвитком плоду на всіх триместрах, незамінний для виявлення пухлин та патологій. Час досліджень на такому пристрої зменшено вдвічі завдяки новітнім технологіям.

Про ціну на УЗД Philips в Україні

Ми надаємо гарантійне, пост гарантійне та сервісне обслуговування. Послуги входять в ціну, біль детальну інформацію менеджер надає на вимогу клієнта. Пропонуємо вам реальну вартість без переплат та гарантуємо швидке доставлення по всій Україні.