afsmt

Міжнародна виставка “Public Health” 2021

11.10.2021
Міжнародна виставка “Public Health” 2021

З 6 по 8 жовтня 2021 року проходила Міжнародна  виставка “Public Health”, в рамках якої пройшов науково-практичний семінар на тему “Найпоширеніша патологія аортального клапану”. Лекцію проводила Горбачова Віра Вікторівна – к.м.н., кардіолог, функціональний діагност, завідувач діагностичним відділом ДНУ “Центр інноваційних медичних технологій НАН України”.

Міжнародна виставка “Public Health” 2021Практична частина майстер класу проходила на УЗД системі Philips Affiniti 70. Це перша ультразвукова система експертного класу з монокристалічними датчиками. Дана УЗД система задовольняє щоденну необхідність у швидкому проведенні найскладніших досліджень і надає точні результати в найкоротші терміни.

Завдяки лікарю Вірі Вікторівні для учасників були показані сильні сторони та продемонстровані практичні функціонали даної ультразвукової системи Affiniti 70 з ціллю виявлення і діагностики найпоширеніших патологій аортального клапану. Основною патологією є аортальний стеноз – це найпоширеніше ураження серцевих клапанів. Лікарі намагаються боротися із даною проблемою. За статистикою ці патології виявляють у 2-7% пацієнтів віком понад 65 років.

Міжнародна виставка “Public Health” 2021

Аортальний стеноз – хвороба, яка повільно прогресує, тривалий час може не виявлятися жодними симптомами, але врешті-решт настає швидке клінічне погіршення, а після появи симптомів смертність хворих дуже висока. Спочатку симптоми проявляються незначно. Періодично може з’являтися втома, слабкість, задишка і дискомфорт в області серця. Коли стеноз збільшується, симптоми стають більш вираженими. Згодом може статися порушення роботи серця, з’явитися симптоми серцевої недостатності, набряки та ін.

Виявити аортальний стеноз та інші патології, оцінити ступінь звуження клапана можна за допомогою УЗД системи Philips, провівши дослідження серця і судин (ЕХО-КГ), де лікар вивчає структуру серця, його клапанів, розмір всіх відділів, гемодинаміку та допоможе лікарю визначити точну діагностику та призначити подальше лікування.

Отримати високоякісну діагностику можно за допомогою УЗД системи експертного класу Philips Affiniti 70. Основними перевагами системи є:

 • Комфортна довготривала робота лікаря та зручна комунікація з пацієнтом;
 • Підтримка об‘ємної 3D та 4D-візуалізації;
 • Професійний пакет для кардіологічних досліджень дорослих, дітей та плоду;
 • Діагностична точність та отримання високоякісних деталізованих зображень;
 • Оптимальне робоче середовище та скорочення кількості етапів сканування;
 • Економія часу за рахунок інструментів оптимізації;
 • Мобільність;
 • Гнучкі можливості документування та демонстрації досліджень.

Міжнародна виставка “Public Health” 2021Також в рамках форуму, 7 жовтня, відбулася церемонія нагородження переможців Першої Всеукраїнської Відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS», основною місією якої є об’єднання найкращих медичних закладів та спеціалістів для формування якісних орієнтирів, популяризація успішних практик в сфері надання медичних послуг України та мотивації до розвитку.

Компанія “АФС Медицинтехнік” (єдиний офіційний дистриб’ютор компанії Philips Healthcare в Україні) була у якості партнера заходу і надала офіційну підтримку проведення PUBLIC HEALTH AWARDS.

Мета Відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS»:

 • допомогти медичним закладам галузі порівняти себе з закладами, які надають подібні послуги;
 • мотивувати учасників до постійного розвитку та вдосконалення;
 • підтримати успішні комунальні медичні заклади та їх команди, а також представників приватних медичних практик.

Експертами і членами журі були провідні фахівці та експерти сфери охорони здоров’я України, члени громадських організацій, і лідери думок.

Наприкінці церемонії, було обрано трьох переможців у номінаціях:

 1. Кращий заклад первинної медичної допомоги.
 2. Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги.
 3. Краща приватна медична практика.

Лаврентій Дмитро Степанович – директор компанії “АФС Медицинтехнік”, виголосив промову та привітав переможців.

Щиро дякуємо учасникам та органзіторам! До зустрічі на нових Форумах !