afsmt

В Уманській центральній районній лікарні працює ангіографічне відділення (ВІДЕО)

23.11.2020
Умань ЦРЛВ Уманській центральній районній лікарні успішно з 2-го кварталу цього року працює ангіографічне відділення. В ЦРЛ встановлено Систему ангіографічну інтервенційну Allura Xper FD10 в розширеній комплектації для інтервенційної кардіології виробництва компанії Philips Medical Systems. Завдяки встановленому обладнанню можна своєчасно зробити діагностику судин та лікувати інфаркт міокарда. Це дасть змогу скоротити смертність та інвалідність від інфаркту, дозволить медикам проводити складні кардіологічні оперативні втручання.

умань црл - 1“Цей проєкт – великий прорив у місцевій медицині, який дарує мешканцям порятунок без болю та наркозу” – додав завідувач травматичного відділення Валентин Судакевич.

Щороку в Черкаській області діагностують близько 1600 гострих інфарктів міокарда. Велика кількість яких припадає на Уманський район. Відтепер для того, щоб пройти таку діагностику, пацієнтам не треба їхати у Черкаси та Київ. А це надзвичайно важливо, адже швидкість надання медичної допомоги відіграє значну роль.

Поява відділення – дійсно непересічна подія для Уманщини, тому що район досить віддалений від обласного центру, тому можливість надання невідкладної медичної допомоги дозволить рятувати більше людей. Жителі дуже щасливі, адже в сучасному світі ми розуміємо важливість розвитку медицини.

Можливості порятунку пацієнтів із кардіопатологіями зросли в рази, пацієнтам зможуть надавати фахову допомогу без тривалих транспортувань. Відділення і лікарі працюють 24/7. «За перші тижні роботи в закладі провели 36 коронарографій, 9 стентувань.

Є сподівання, що в Уманській районній лікарні кардіохірургія стане одним із пріоритетних напрямків.

Скористатись діагностикою зможуть жителі Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського, Жашківського, Маньківського районів. Крім того, жителі міста Умань також зможуть пройти необхідну діагностику. Медицина в Умані буде і надалі розвиватися і покращуватися. Сучасне медичне обладнання, лікарі-професіонали – запорука якісної медичної допомоги та конкурентоспроможності.

Переглянути приміщення онлайн:

Особливостями даної конфігурації системи Philips Allura Xper FD10 є наявність спеціальних програмно-апаратних опцій, що суттєво розширюють можливості системи в області інтервенційної кардіології, наприклад, такі як:

  • Dynamic Coronary Roadmap
  • StentBoost Live
  • StentBoost Subtract
  • Cardiac Swing

Інноваційні технології Philips навігації в реальному часі об’єднують рентгенівську коронарографію, мультимодальну візуалізацію та інформацію про пацієнта – це дозволяє використовувати нові процедури і методи розміщення інтракоронарних пристроїв.

Таким чином, ці технології приносять користь у самому потрібному місці – там, де проходить лікування пацієнта. Завдяки оптимізованим засобів візуалізації та навігації в режимі реального часу інтервенційні кардіологи можуть приймати рішення і контролювати результати лікування кожного пацієнта, забезпечуючи при цьому високу ефективність і надійність інтервенційної процедури.

Інноваційні технології в режимі реального часу, базуються на доробку компанії Philips завдяки таким опціям, як StentBoost, XperSwing, HeartNavigator і EchoNavigator. Компанія Philips стала інноваційною в області рішень для візуального контролю в інтервенційній кардіології. На сьогоднішній день представлені ще дві революційні технології: Dynamic Coronary Roadmap  і StentBoost Live.

Dynamic Coronary Roadmap – це повністю інтегрована програма з можливістю автоматичного збереження «Карт» судин і їх подальшого відтворення. Вона дозволяє підвищити ефективність процедур
без змін в існуючому робочому процесі.

Основні цінності:
• Автоматична візуалізація динамічної «Карти» коронарних судин в режимі реального часу з компенсацією рухів.
• Ефективне і впевнене проведення медичних пристроїв по коронарним артеріях.
• Швидка інтеграція в стандартний робочий процес і щоденну клінічну практику.

Технологія StentBoost Live дозволяє миттєво обробляти дані, усуваючи необхідність в очікуванні нових зображень перед зміною положення стента.

Основні переваги:
• Покращена візуалізація в режимі реального часу при розміщенні і установці стента
• Підвищення ефективності процедур завдяки поліпшенню візуалізації інтракоронарне медичних пристроїв в русі.
• Оптимізація проведення ЧКВ завдяки чудовій інтеграції в робочий процес.

StentBoost Subtract – інноваційний інструмент, який поліпшує візуалізації пристроїв введених в коронарні артерії в процесі інтервенційних втручань. Це дозволяє лікарю виконувати інтервенційне втручання і моментально зробити будь-яку необхідну коригуючию дію, поки катетер ще не введеніий. А застосування субстракції значно підвищує діагностичну точність при прийнятті рішень.

StentBoost Subtract може використовуватися як з контрастуванням, так і без нього. Без контрастування зображення збираються тільки у вигляді короткої кінопослідовності від 1 до 2 сек. З контрастуванням зображення збираються у вигляді кінопослідовності від 5 до 6 сек.

Плануйте майбутні інновації вже сьогодні. Приймайте рішення, встановлюйте сучасні сиситеми Philips з інноваційними рішеннями та контролюйте результати за допомогою технологій Dynamic Coronary Roadmap і StentBoost Live.