afsmt

Застосування ультразвукових систем в естетичній медицині

29.11.2021

Раді повідомити, що за останній тиждень пройшло два великих заходи, на яких було представлено портативний УЗД датчик Philips Lumify.

Застосування ультразвукових систем в естетичній медицині19-20 листопада у Вінниці відбулася нейрошкола ботулінотерапії Farmas. Компанії АФС Медицинтехнік, виступила Головним партнером данного заходу, а представники Philips Healthcare провели майстер-клас та надали змогу кожному лікарю-учаснику самостійно спробувати працювати із високотехнологічним бездротовим портативним датчиком L12-4 Lumify.

Застосування ультразвукових систем в естетичній медицині Застосування ультразвукових систем в естетичній медицині

 

 

 

 


Людмила Євгенівна Осадча
(лікар УЗД Інституту травматології та ортопедії НАМН України, викладач курсу УЗД опорно-рухового апарату, член УАФУД та АРУ) виступила із презентацією на тему: «Розбір клінічного випадку з пацієнтом, постановка цілей і вибір м’язів. Визначення дозування ботулотоксину. Введення ботулотоксину із ультразвуковим супроводом». Ознайомила лікарів із портативним датчиком Lumify Philips в роботі, його якісною візуалізацією та простим керуванням.

Застосування ультразвукових систем в естетичній медициніВідразу після заходу у Вінниці, відбувся міжнародний форум Esthetic Beauty Forum у Києві (25 листопада 2021 року). Основна тематика Форуму — ін’єкційні технології в естетичній медицині, нові продукти і практичні напрацювання, інноваційні методики та технології.

 

Погоська Тетяна, лікар-косметолог, фахівець апаратних методик і лазерних технологій у лікуванні та профілактиці захворювань шкіри представила доповідь на тему: «Ультразвукова діагностика – гарантія безпеки естетичних процедур та запорука здоров’я пацієнта».

Тетяна, яка має досвід роботи понад 10 років, поділилась набутими переваги системи Lumify, яку використовує під час своєї роботи лікаря-косметолога, та вказала цінність використання даної УЗД діагностики в професійній діяльності. Адже, ультразвукова діагностика шкіри – ефективний, безпечний і безболісний метод, який допомагає фахівцям при діагностиці запальних і пухлинних захворювань шкіри, а також при виявленні ускладнень косметичних процедур.

В косметології УЗД шкіри використовується для:

 • дослідження вікових змін шкіри;
 • оцінки ефективності та контролю процедур (мезотерапії, пілінгів, апаратних методик);
 • оцінки результатів введення філерів, препаратів гіалуронової кислоти, колагену;
 • оцінки установки ниток;
 • діагностика ускладнень після процедур.

І що важливо! Ця методика в косметології дозволяє:

 • знизити ризики можливих постін’єкційних ускладнень;
 • вибрати оптимальний спосіб профілактики і лікування косметичних дефектів;
 • оцінити ефективність лікування ускладнень.
Застосування ультразвукових систем в естетичній медицині

Лікар, Тетяна Погоська поділилась своїм враженням від роботи з ультразвуковою системою: «Для мене, як для лікаря естетичної медицини, дуже пізнавальним було подивитися на УЗД м’яких тканин, особливо із Philips Lumify. Я вражена якістю новітньої технології. Видимість усіх тканин – пречудова. Видна: дерма, підшкірно-жирова клітковина, м’язи, більш глибокі структури. Відмінно видна пухка сполучна тканина. Все інформативно! Мені сподобалось, що можна детально збільшити, і продивитись 1см шкіри та підшкірно-жирової клітковини. В практиці косметолога важливо ‼️ розуміти яка глибина розположення та щільність тканин кожного пацієнта. Цей портативний датчик є зручним, мені дійсно сподобався Lumify».

Хочемо зазначити, що дана портативна УЗД система використовується не тільки в косметології!

Застосування ультразвукових систем в естетичній медициніКишеньковий УЗД Lumify – тепер за його допомогою можливо провести діагностику лише за допомогою смартфону на базі Android або iOS. Це значно прискорює та полегшує роботу лікарів, так як більше немає необхідность перевозити з палати в палату УЗД апарати вагою ~ 100 кг.

В лікарській практиці є багато цінних факторів, які допомагають полегшити роботу медичного персоналу та пацієнта, наприклад: УЗД систему Lumify можна із легкістю переносити в одній руці, використовувати в кареті швидкої допомоги, або проводити діагностику в тих населених пунктах і місцях, де немає навіть поліклінік. Інформація, отримана при УЗД, може дозволити змінити тактику лікування, а також метод і ступінь втручання і запобігти неприємних наслідків.

Основні переваги Philips Lumify:

 • Портативність (найменший з усіх інших за розмірами вид ультразвукової системи);
 • Швидкість (необхідно всього 3 кроки для початку роботи);
 • Гнучкі можливості документування та демонстрації досліджень (передача даних колегам або пацієнтам через e-mail, месенджери, тощо);
 • Комунікація з колегами в режимі реального часу (вбудована веб-камера дозволяє підключитися до скайпу та транслювати дослідження у режимі реального часу);
 • Діагностична точність та отримання високоякісних деталізованих зображень;
 • Надійність та підтримка Philips (гарантія виробника на обладнання, доступ до послуг та навчання Philips).

Портативну УЗД систему можна застосовувати:

 • в кардіології;
 • в акушерстві/гінекології (абдомінально);
 • для діагностики судин;
 • поверхнево розташованих органів (щитовидна залоза, молочні залози, тестикулярні органи, м’які тканини);
 • скелетно-м’язової системи;
 • проводити транскраніальні дослідження.

Для того, щоб ознайомитись з даною УЗД системою Lumify, запрошуємо вас відвідати наш стенд 1-3 грудня  у Львові на щорічному масштабному заході для фахівців галузі естетичної медицини та косметології VIII Injection Congress. Обіцяємо вам приголомшливі емоції від Philips Lumify!